KURUMSAL HAKKIMIZDA

KALİTE

Kaliteli Kimyasal Ürünler ile Deri ürünlerine hayat veriyoruz.

Ulaşılabilirlik

Türkiye'nin her noktasında Deri Kimyasalları adına kaliteli ürünler ile Deri ürünlerinde ilk tercihiniz.

Kurumsallık

Yurt dışı ve Yurt içi tecrübemiz ile Deri'nin rötgenini çekiyoruz.Kimyasal Ürünler için en kaliteli yardımcı ekipmanlar.

Marka

Kurumsal bir şeklide Markamızı Yönetiyoruz.Kaliteli Kimya ürünleri ile ilk tercih edileniz.

Deri ve Dericilik

Bu iş bizim KİMYAMIZDA VAR.Ve Deri ürünlerine işlenebilecek en kaliteli kimyasalları son kullanıcıya uyguluyoruz ve ulaştırıyoruz.

"En iyisi için üretiyoruz"

"En iyisi için üretiyoruz" DÜRÜSTÜZ! Şeffaf olmaktan bugüne kadar bir zarar görmedik. NEŞELİYİZ! Sosyal olmayı, gülmeyi, hep birlikte eğlenmeyi seviyoruz. GENCİZ! Olgunluk çağımıza yaklaşıyoruz ama çok uzun yıllar sonra da genç olduğumuzu söylemek istiyoruz. YETENEKLİYİZ! Onlarca marka ve yüzlerce model ürünü başarıyla yönetiyoruz. YARDIMSEVERİZ! Toplumsal problemlere duyarlıyız, duyarlı olmayanları da davet ederiz. EMPATİ SAHİBİYİZ! Halden anlar ve çözüm ararız. POZİTİFİZ! Yaşamın karmaşası içinde hem kendimize hem de çevremize pozitif enerji veririz ve bunu yapmayı çok severiz.Çünkü BİZ İYİ BİR EKİBİZ ! Sloganımız "en iyisi için üretmek" Gerek bayilerimiz gerekse son kullanıcı uygulamalarında, sürekli olarak yenilikleri ve daha iyisini yapmak adına ARGE çalışmalarımıza ve sektörün ulusal arenadaki markaları ile çalışmaya devam ediyoruz.